Edusammude osas on TSMC tutvustanud ka uut "N2P" varianti, mis on ettevõtte esimese põlvkonna 2NM-protsessi täiustatud versioon.Advanced 2NM "N2P" sõlm siseneb eeldatavasti masstootmisele 2026. aastal, mille eesmärk on alustada esimese põlvkonna iteratsiooni tootmist 2025. aastal edukalt.
TSMC opereerib Baoshanis ja Kaohsiungis kahte tehast, edendades pidevalt tootmistaset, et rahuldada kasvavat nõudlust 2NM vahvlite järele.The Economic Daily News andmetel on Taiwani hiiglane algatanud väikesemahulise toodangu, kasutades täiustatud litograafiatehnoloogiat, mille ületab praegu 5000 vahvlit kuus.Varasemad aruanded näitasid siiski, et ettevõte jõudis 10 000 vahvli proovitootmisse ja eeldatakse, et see jõuab 50 000 vahvlile sel aastal hiljem.2026. aastaks prognoositakse, et see arv jõuab 80 000 vahvlile, ehkki see jääb kinnitamata, kas see hõlmab nii N2 kui ka N2P protsesse või ainult ühte neist.
Baoshani ja Kaohsiungi rajatiste toimimisega peaks TSMC igakuine vahvli tootmine kiiresti tõusma 40 000 vahvliks.Tehnoloogilise edasiliikumise osas ei rivaali TSMC-d ühtegi teist valukoda, nii et pole üllatav, et enamik ettevõtteid otsustas tipptasemel kiibid käivitada TSMC teenuseid.
Ainus oluline mure nende ettevõtete jaoks võib olla kõrgete vahvlite hinnad, mis eeldatavasti ulatuvad 30 000 dollarini.Kuigi 2NM -protsessi kulude arv on vältimatu, võib selline hinnakujundus kliente ära hoida.TSMC uurib väidetavalt võimalusi, kuidas vähendada üldkulusid, alustades teenusest nimega "CyberShuttle", mis on loodud selle aasta aprillis.See teenus võimaldab sellistel ettevõtetel nagu Apple, Qualcomm ja teistel hinnata oma laastude jagatud vahvlil, vähendades kulusid.
Kui TSMC skaleerib edukalt 2 NM -i vahvli tootmist, aitab mastaabisääst kulusid tasakaalustada, võimaldades klientidel maksta madalamaid tasusid.Selle saavutamiseks peavad nii Baoshani kui ka Kaohsiungi rajatised töötama täisvõimsusel.